strom Blog Moje práce Výstavy Další Kontakt O mně


75   
(přístupů od 17.6.2019)

     

PODLOŽKY, ZÁLOŽKY, PŘÁNÍ

Podložky

Podložky pod hrníček, sklenici, misku, po cokoli, laminované, s výběrem obrázků. Aktuálně kulaté, ve velikosti 9,5 cm (s rezervou dostatečné pod hrnek velikosti 0,3 - 0,4 l nebo sklenici), harmonizační stromy a hodnoty pro dobrou pohodu, klid, uvolnění. V případě zájmu mohu vytvořit, případně i navrhnout právě pro Vás sérii jedinečných autorských podložek, pro chvíle pohody doma nebo pro Vaši firmu, vyzdvihující právě Vaši jedinečnost, různé velikosti i tvaru. Vhodné i jako malé, milé originální dárky.

Záložky

Občas potřebuji něco založit. Knížky dnes už málokdy mívají vlepenou textilní stužku k tomu určenou. Kancelářskou sponku z diáře jsem ztrácela. Napadlo mne vytvořit vlastní záložky a spojit v nich obrázky, které maluji, přírodní motivy, které fotím, laminované "přenosné" kartičky, které tvořím k velkým obrázkům, a citáty o přátelství, štěstí a další pozitivní afirmace, které jsem překládala do několika malých knížek. A tak vznikly harmonizační a inspirativní záložky. V různé velikosti, v různé barvě, na silnější čtvrtce v laminované úpravě, s různými motivy, citáty a afirmacemi nebo bez nich, v české i anglické verzi. Každá záložka je originální, jedinečná právě tak jako Vy. Několik ukázek je pouhým zlomkem z mnoha variant a již vytvořených záložek i podložek. V případě zájmu mohu vytvořit právě pro Vás záložky Vaše, z obrázků vybraných v galerii, v oblíbené barvě, v určitém tvaru, s vybraným motivem, oblíbenou větou... Od 5 ks výše jako zakázková výroba. Motivy pro náměty harmonizačních obrázků najdete na stromě na větvi Moje práce.

Přáníčka

Originální přání pro univerzálním použití ve velikosti A5 nebo menší, s vybranými obrázky, na barevném kartónu. Autorská tvorba. Každé přání je jedinečné právě tak jako osoba nebo událost, kterou přáním chcete oslavit.

I Podložky kulaté •

 Záložky    

Podložky kulaté

mix – stromy, hodnoty

zpět nahoru