strom Blog Moje práce Výstavy Překlady a korektury Další Kontakt O mně


831   
(přístupů od 17.6.2019)

     

PODLOŽKY, ZÁLOŽKY, PŘÁNÍ

Podložky

Podložky pod hrníček, sklenici, misku, pod cokoli, laminované, s výběrem motivů. Aktuálně kulaté, ve velikosti 9,5 cm (s rezervou dostatečné pod hrnek velikosti 0,3 - 0,4 l nebo sklenici), s motivy stromů a symbolických obrázků pro dobrou pohodu, klid, uvolnění. V případě zájmu mohu vytvořit, případně i navrhnout právě pro Vás sérii jedinečných autorských podložek, pro chvíle pohody doma nebo pro Vaši firmu, vyzdvihující právě Vaši jedinečnost, různé velikosti i tvaru. Vhodné i jako malé, milé originální dárky.

Záložky

Občas potřebuji něco založit. Knížky dnes už málokdy mívají vlepenou textilní stužku k tomu určenou. Kancelářskou sponku z diáře jsem ztrácela. Napadlo mne vytvořit vlastní záložky a spojit v nich obrázky, které maluji, přírodní motivy, které fotím, laminované kartičky („do kabelky“ nebo „do kapsy“) s motivem, které tvořím a přikládám klientům k velkým obrazům, a citáty o přátelství, štěstí a pozitivním přístupu k životu, které jsem překládala do několika malých knížek. A tak vznikly inspirativní záložky. V různé velikosti, v různé barvě, na silnější čtvrtce v laminované úpravě, s různými motivy, citáty a afirmacemi nebo bez nich, v české i anglické verzi. Vhodné i jako malý originální dárek. Každá záložka je originální, jedinečná právě tak jako Vy. Několik ukázek je pouhým zlomkem z mnoha variant a již vytvořených záložek i podložek. V případě zájmu mohu vytvořit právě pro Vás záložky Vaše, z obrazů vybraných v galerii, v oblíbené barvě, v určitém tvaru, s vybraným motivem, oblíbenou větou... Od 5 ks výše jako zakázková výroba. Motivy pro náměty najdete na stromě na větvi Moje tvoření.

Přáníčka

Originální přání pro univerzálním použití ve velikosti A5 nebo menší, s vybranými motivy, na barevném kartónu. Autorská tvorba. Každé přání je jedinečné právě tak jako osoba nebo událost, kterou přáním chcete oslavit.

Kde můžete najít moje dárkové předměty?

Zlatý Anděl, Sušice.
Dárky ze Šumavy, Sušice a Dobrá Voda u Sušice.
Prostor, charita Sušice.
Magnolia centrum, Praha.
Zdravá výživa, Jilemnice.
...
Dalším z míst může být právě Váš obchůdek, krámek pro radost, kavárnička, knihkupectví,... (a můžeme se domluvit také na tom, že část z prodeje věnujeme nějakému konkrétnímu dobročinnému projektu...)

Nenašli jste „svůj“ motiv? Máte místo, které je Vám blízké a rádi byste ho viděli na nějakém dárkovém předmětu, i v jiné formě než na podložkách, záložkách či na přáníčku? Zavolejte nebo napište.
Ráda tvořím pro ty, kteří dělají to, co je baví a naplňuje a dělají svou práci s láskou. Společně můžeme vytvořit něco „na míru“ do Vašeho „vymazleného“ obchůdku nebo do Vaší domácnosti či jako dárek pro někoho Vám blízkého.

I Podložky kulaté • II Záložky • III Podložky kulaté • IV Záložky • V Přáníčka •

 Záložky    

Podložky kulaté

stromy, výběr - mix

zpět nahoru

 Záložky    

Záložky

stromy, výběr - mix

zpět nahoru

 Záložky    

Podložky kulaté

různé, výběr - mix

zpět nahoru

 Záložky    

Záložky

různé, výběr - mix

zpět nahoru

 Záložky    

Přáníčka

výběr - mix

zpět nahoru