JANA ROSIE – POZNAT VÍC?

strom Blog Moje práce Výstavy Překlady a korektury Další Kontakt O mně


420   
(přístupů od 17.11.2021)

     

DROBNOSTI PRO RADOST

Rosietky

kulaté podložky o průměru cca 9 cm pod sklínku s vínem s tiskem z autorských obrazů různých motivů z toulek po vinicích, doplněné několika takty ze skladeb, které mají vztah k vínu, na podkladu z různobarevného kartónu, v povrchové úpravě oboustrannou matnou laminací. Podklad může být v barvě symbolizující odrůdy z místních vinohradů, součástí může být nápis dle domluvy. Rosietky tvořím i s i motivy lokálními, nejen z vinohradů a motivy mohou vytvářet např. i malou sběratelskou sérii. Navrhnu a vytvořím právě pro Vás sérii jedinečných autorských podložek různé velikosti i tvaru, event. doplněné o domluvený text nebo citát, pro chvíle pohody doma nebo pro Vaši firmu, vyzdvihující právě Vaši jedinečnost. Vhodné i jako malé, milé originální dárky. V množství do 100 ks jsou autorskou ruční tvorbou, každý kus je originál, v ceně 65,- Kč/ks.

Přání

Originální, netradiční přání ve velikosti A5/A6, s tiskem z obrazů s různými motivy výběrem z galerie, na barevném kartónu. Autorská tvorba. Každé přání je jedinečné právě tak jako osoba nebo událost, kterou přáním chcete oslovit a oslavit. V množství do 20 ks v ceně 45,- Kč, lze doplnit o vhodný vybraný citát, event. s příplatkem o barevnou obálku.

Záložky

Občas potřebuji něco založit. Knížky dnes už málokdy mívají vlepenou textilní stužku k tomu určenou. Kancelářskou sponku z diáře jsem ztrácela. A tak vznikly ručně tvořené inspirativní záložky propojující motivy z mých obrazů s citáty o přátelství, štěstí a pozitivním přístupu k životu, které jsem překládala do několika malých knížek. V různé velikosti, v různé barvě, na silnějším kartonu v úpravě matnou laminací, s různými motivy, citáty a afirmacemi nebo bez nich, v české i anglické verzi. Vhodné i jako malý originální dárek. Každá záložka je originální, jedinečná právě tak jako Vy. Vytvořím záložky Vaše, právě pro Vás, z motivů vybraných v galerii, v oblíbené barvě, určitého tvaru, s oblíbenou větou... Od 5 ks výše jako zakázková výroba. Motivy pro inspiraci najdete na úvodní stránce na stromě na větvi Moje tvoření.

Trička s autorským motivem

Originální autorské tričko s potiskem z vybraného obrazu v mojí galerii, s ručně malovaným autorským podpisem, + Made by Soy yo! (Tohle jsem já!), s označením výtisku (podobně jako u autorských grafik nebo tisků, např. I/14), lze domalovat i text. Vybereme spolu velikost trička, barvu a motiv, aby co nejvíce ladily právě s Vámi. Vaše tričko bude jedinečný originál, podobně jako Vy...

Autorská malba na tašku, pásek aj.

Rádi byste netradičním způsobem ukázali světu svou jedinečnost? Originální autorský motiv - obraz malovaný přímo na kabelku, tašku, pásek či jinou část oděvu - pouze pro Vás...

Autorské vizitky

Ručně tvořené vizitky s autorským motivem. Jedinečné právě jako Vy a Vaše služby pro svět. Jeden motiv v různých barvách, více motivů v jedné barvě, event. můžeme společně vytvořit speciální obrázek právě pro Vás; stačí natisknout Vaše originální razítko s kontakty. Takovou vizitku Váš potenciální klient/zákazník neztratí!

Autorské originální dárkové předměty (pohlednice s tiskem z obrazů s různými motivy výběrem z galerie, drobné obrázky - kvalitní reprodukce na ručním papíře, vhodné do fotorámečku, jednoduché motivy s lokální tematikou na klíčenky/přívěsky na klíče na dřevěném plátku, magnetky s různými motivy výběrem z galerie...). Přinášejí především radost konkrétním lidem. Dalším z míst může být právě Váš obchůdek, krámek pro radost, kavárnička, knihkupectví,... (A můžeme se domluvit také na tom, že část z prodeje věnujeme na podporu nějakého konkrétního dobročinného projektu...)

Nenašli jste „svůj“ motiv? Máte místo, které je Vám blízké a rádi byste ho viděli na nějakém dárkovém předmětu, i v jiné formě než na podložkách, záložkách či na přáníčku? Zavolejte nebo napište.

Ráda tvořím pro ty, kteří dělají to, co je baví a naplňuje, a dělají svou práci s láskou. Společně můžeme vytvořit něco „na míru“ do Vašeho „vymazleného“ obchůdku nebo do Vaší domácnosti či jako dárek pro někoho Vám blízkého.

I Rosietky - révoví 1 • II Rosietky - révoví 2 • III Rosietky - révoví, vzorek • IV Rosietky - lokální 1 • V Rosietky - lokální 2 • VI Rosietky - lokální, vzorek • VII Přání •

 Záložky    

Rosietky - révoví 1

zpět nahoru

 Záložky    

Rosietky - révoví 2

zpět nahoru

 Záložky    

Rosietky - révoví, vzorek

zpět nahoru

 Záložky    

Rosietky - lokální 1

zpět nahoru

 Záložky    

Rosietky - lokální 2

zpět nahoru

 Záložky    

Rosietky - lokální, vzorek

zpět nahoru

 Záložky    

Přání

zpět nahoru