strom Blog Moje práce Výstavy Překlady a korektury Další Kontakt O mně


97   
(přístupů od 17.11.2021)

DOMOVSKÁ STRÁNKA

     

DROBNOSTI PRO RADOST

Podložky

Podložky pod hrníček, sklenici, misku, pod cokoli, laminované, s výběrem motivů. Aktuálně kulaté, ve velikosti 9,5 cm (s rezervou dostatečné pod hrnek velikosti 0,3–0,4 l nebo sklenici), s motivy stromů a symbolických obrázků pro dobrou pohodu, klid, uvolnění. V případě zájmu mohu vytvořit, případně i navrhnout právě pro Vás sérii jedinečných autorských podložek různé velikosti i tvaru, pro chvíle pohody doma nebo pro Vaši firmu, vyzdvihující právě Vaši jedinečnost. Vhodné i jako malé, milé originální dárky.

Záložky

Občas potřebuji něco založit. Knížky dnes už málokdy mívají vlepenou textilní stužku k tomu určenou. Kancelářskou sponku z diáře jsem ztrácela. A tak vznikly ručně tvořené inspirativní záložky propojující mé obrázky s citáty o přátelství, štěstí a pozitivním přístupu k životu, které jsem překládala do několika malých knížek. V různé velikosti, v různé barvě, na silnější čtvrtce v laminované úpravě, s různými motivy, citáty a afirmacemi nebo bez nich, v české i anglické verzi. Vhodné i jako malý originální dárek. Každá záložka je originální, jedinečná právě tak jako Vy. Několik ukázek je pouhým zlomkem z mnoha variant a již vytvořených záložek i podložek. Mohu vytvořit právě pro Vás záložky Vaše, z motivů vybraných v galerii, oblíbené barvy, určitého tvaru, s oblíbenou větou... Od 5 ks výše jako zakázková výroba. Motivy pro náměty najdete na stromě na větvi Moje tvoření.

Přáníčka

Originální přání pro univerzálním použití ve velikosti A5 nebo A6, s vybranými motivy, na barevném kartónu. Autorská tvorba. Každé přání je jedinečné právě tak jako osoba nebo událost, kterou přáním chcete oslavit.

Kde můžete aktuálně najít moje dárkové předměty?

Zlatý Anděl, Sušice.
Dárky ze Šumavy, Sušice a Dobrá Voda u Sušice.
a přinášejí radost konkrétním lidem
...
Dalším z míst může být právě Váš obchůdek, krámek pro radost, kavárnička, knihkupectví,... (můžeme se domluvit také na tom, že část z prodeje věnujeme na podporu nějakého konkrétního dobročinného projektu...)

Nenašli jste „svůj“ motiv? Máte místo, které je Vám blízké a rádi byste ho viděli na nějakém dárkovém předmětu, i v jiné formě než na podložkách, záložkách či na přáníčku? Zavolejte nebo napište.

Ráda tvořím pro ty, kteří dělají to, co je baví a naplňuje a dělají svou práci s láskou. Společně můžeme vytvořit něco „na míru“ do Vašeho „vymazleného“ obchůdku nebo do Vaší domácnosti či jako dárek pro někoho Vám blízkého.

I Podložky kulaté • II Přáníčka • III Přáníčka s obálkou • IV Záložky s citáty • V Tričko autorské • VI Tričko autorské • VII Kabelka, taška • VIII Vizitky autorské • IX Tričko autorské • X Tričko autorské • XI Tričko autorské •

 Záložky    

Podložky kulaté

výběr - mix

zpět nahoru

 Záložky    

Přáníčka

výběr - mix

zpět nahoru

 Záložky    

Přáníčka s obálkou

výběr - mix

zpět nahoru

 Záložky    

Záložky s citáty

výběr - mix

zpět nahoru

 Záložky    

Tričko autorské

potisk - foto z obrazu Láska v sedmi nebích + kresba

zpět nahoru

 Záložky    

Tričko autorské

potisk - foto z obrazu The end...To be continued + autorské písmo + kresba

zpět nahoru

 Záložky    

Kabelka, taška

autorská malba, originál

zpět nahoru

 Záložky    

Vizitky autorské

originální koláže - foto z obrazu

zpět nahoru

 Záložky    

Tričko autorské

potisk - foto z obrazu Láska v sedmi nebích + autorské písmo a kresba

zpět nahoru

 Záložky    

Tričko autorské

potisk - foto z obrazu Zrození něžného blázna + autorské písmo a kresba

zpět nahoru

 Záložky    

Tričko autorské

potisk - foto z obrazu Život hrdinův + autorské písmo a kresba

zpět nahoru